Mirley - Elektronika i Programowanie
projekty, programy... wszystko o elektronice
M
RSS FB TW G+
Jak zamawiać?

Towary z Cennika:

Towary dostępne w cenniku można nabyć za pośrednictwem serwisu Allegro, użytkownik: mirley_net. Warunki sprzedaży przedstawione są na poszczególnych aukcjach.

W przypadku braku towaru na Allegro zakupów można też dokonać bezpośrednio u Nas, pisząc na podany niżej e-mail (nie prowadzimy na razie własnego sklepu internetowego). Należy podać symbole zamawianych towarów oraz ich ilość (np. 2x M001A Przetwornica PCB, 2x M001B Przetwornica El.), adres dostawy i formę wysyłki. Zostanie wystawiona faktura PRO FORMA i odesłana w e-mailu zwrotnym, po zaksięgowaniu wpłaty towar zostanie wysłany do 3 dni roboczych (nie wysyłamy za pobraniem). W przypadku wydłużonego czasu realizacji zamówienia (układy do montażu, kalibracji czy uruchomienia) przekażemy stosowne informacje w tym samym e-mailu.

Inne usługi:

Wszelkie inne/dodatkowe usługi nie objęte cennikiem ustalane są indywidualnie za pośrednictwem e-mail. W zakresie usług dodatkowych oferujemy:
 • Projektowanie schematów i płytek drukowanych
 • Projekty gotowych układów według opisu klienta
 • Programowanie mikrokontrolerów AVR (w Bascom'ie oraz ASM)
 • Skrypty w języku Python + GUI (np. do sterowania urządzeniami poprzez port szeregowy)
W większości wypadków projekt schematu i płytki dla nowych propozycji układowych wykonujemy bezpłatnie. Zamawiający pokrywa jedynie koszty potrzebnych elementów, materiałów i robocizny, a w zamian dostaje gotowy prototyp układu na płytce amatorskiej (prasowanej). Gotowy projekt jest umieszczany na Naszej stronie internetowej a z czasem dostępne są do kupienia płytki, zestawy elementów itp.

Dzięki takiej polityce zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny dla wdrażania nowych projektów, które nie są zaporowe nawet dla klientów indywidualnych.

Wysyłka towarów:

 • Paczka E-commerce InPost (suma boków 70cm): 8 PLN
 • Paczkomaty InPost (8 x 38 x 64 cm): 12 PLN
 • Kurier InPost (8 x 38 x 64 cm): 14 PLN
Wszelkie inne opcje ustalane są indywidualnie za pośrednictwem e-mail. Nie preferujemy wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej - czas oczekiwania w kolejce sprawia że jest to dla Nas nieopłacalne.

Uwagi:

 • Sprzedaż płytek drukowanych, zestawów elementów i wszelkie usługi programistyczne świadczone są przez firmę Mirley.net Systems, której udostępniam moje opracowania oraz przestrzeń reklamową na stronie.
 • Płytki drukowane oraz zestawy elementów przeznaczone są dla elektroników hobbystów i oferowane są w formie zestawów edukacyjnych.
 • Do zasilania układów zawsze należy korzystać z fabrycznych zasilaczy spełniających normy bezpieczeństwa. Nie należy nigdy podłączać samodzielnie budowanych urządzeń bezpośrednio do sieci elektroenergetycznej 230V bez posiadania stosownych uprawnień.
 • Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody związane z działaniem oferowanych zestawów edukacyjnych. Budując samodzielnie urządzenie elektroniczne, sam odpowiadasz za jego działanie.
email


Listopad 15, 2017
Uniwersalna przetwornica na LM2576 już opisana...
Więcej …
Marzec 23, 2017
Zegar Nixie z termoemtrem został ukończony
Więcej …
Więcej nowinek …

mirley.net
Polecane Strony