Mirley - Elektronika i Programowanie
projekty, programy... wszystko o elektronice
M
RSS FB TW G+
Jak zamawiać?

Towary z Cennika:

Towary dostępne w cenniku można nabyć za pośrednictwem serwisu Allegro, użytkownik: mirley_net. Warunki sprzedaży przedstawione są na poszczególnych aukcjach.

W przypadku braku towaru na Allegro zakupów można też dokonać bezpośrednio u Nas, pisząc na podany niżej e-mail (nie prowadzimy na razie własnego sklepu internetowego). Należy podać symbole zamawianych towarów oraz ich ilość (np. 2x M001A Przetwornica PCB, 2x M001B Przetwornica El.), adres dostawy i formę wysyłki. Zostanie wystawiona faktura PRO FORMA i odesłana w e-mailu zwrotnym, po zaksięgowaniu wpłaty towar zostanie wysłany do 3 dni roboczych (nie wysyłamy za pobraniem). W przypadku wydłużonego czasu realizacji zamówienia (układy do montażu, kalibracji czy uruchomienia) przekażemy stosowne informacje w tym samym e-mailu.

Inne usługi:

Wszelkie inne/dodatkowe usługi nie objęte cennikiem ustalane są indywidualnie za pośrednictwem e-mail. W zakresie usług dodatkowych oferujemy:
  • Projektowanie schematów i płytek drukowanych
  • Projekty gotowych układów według opisu klienta
  • Programowanie mikrokontrolerów AVR (w Bascom'ie oraz ASM)
  • Skrypty w języku Python + GUI (np. do sterowania urządzeniami poprzez port szeregowy)
W większości wypadków projekt schematu i płytki dla nowych propozycji układowych wykonujemy bezpłatnie. Zamawiający pokrywa jedynie koszty potrzebnych elementów, materiałów i robocizny, a w zamian dostaje gotowy prototyp układu na płytce amatorskiej (prasowanej). Gotowy projekt jest umieszczany na Naszej stronie internetowej a z czasem dostępne są do kupienia płytki, zestawy elementów itp.

Dzięki takiej polityce zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny dla wdrażania nowych projektów, które nie są zaporowe nawet dla klientów indywidualnych.

Wysyłka towarów:

  • Paczkomaty InPost (8 x 38 x 64 cm): 12 PLN
  • Kurier InPost (8 x 38 x 64 cm): 14 PLN
Wszelkie inne opcje ustalane są indywidualnie za pośrednictwem e-mail. Nie preferujemy wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej - czas oczekiwania w kolejce sprawia że jest to dla Nas nieopłacalne.

Uwagi:

  • Sprzedaż płytek drukowanych, zestawów elementów i wszelkie usługi programistyczne świadczone są przez firmę Mirley.net Systems, której udostępniam moje opracowania oraz przestrzeń reklamową na stronie.
  • Płytki drukowane oraz zestawy elementów przeznaczone są dla elektroników hobbystów i oferowane są w formie zestawów edukacyjnych.
  • Do zasilania układów zawsze należy korzystać z fabrycznych zasilaczy spełniających normy bezpieczeństwa. Nie należy nigdy podłączać samodzielnie budowanych urządzeń bezpośrednio do sieci elektroenergetycznej 230V bez posiadania stosownych uprawnień.
  • Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody związane z działaniem oferowanych zestawów edukacyjnych. Budując samodzielnie urządzenie elektroniczne, sam odpowiadasz za jego działanie.
email


Lipiec 19, 2018
Zasilacz do wzmacniaczy już opisany ...
Więcej …
Czerwiec 20, 2018
Moduł wykonawczy już opisany...
Więcej …
Więcej nowinek …

mirley.net
Polecane Strony