Mirley - Elektronika i Programowanie
projekty, programy... wszystko o elektronice
M
RSS FB TW G+
MSwitch: Aplikacja Wyłącznika Wielokanałowego
Luty 05, 2017 Programy i Skrypty
MSwitch to aplikacja pozwalająca na pełną konfigurację układu wyłącznika wielokanałowego, którego pełny opis można znaleźć tutaj. Program został napisany w języku Python, dzięki czemu powinien bez trudu działać pod każdym systemem operacyjnym. Aplikacja może działać jako samodzielny program okienkowy, lub pracować jako jeden z modułów w pakiecie MirSmartHome, który w przyszłości będzie gromadził wiele podobnych aplikacji do sterowania różnymi urządzeniami w całym domu.
czytaj więcej …
Wykonywanie Płytek Drukowanych
Grudzień 22, 2008 Inne
Artykuł ten ma za zadanie wyjaśnić jak w prosty sposób, w domowym zaciszu wykonać płytkę drukowaną nie korzystając z zaawansowanego sprzętu i nie tracąc przy tym dużo czasu. Jakość wykonanych tym sposobem płytek zagwarantuje poprawne działanie układów i wyeliminuje pomyłki zdarzające się przy przerysowywaniu płytki z rysunku na laminat za pomocą mazaka.
czytaj więcej …
Elementy Prądu Zmiennego
Luty 11, 2008 Teoria
Zawarte tutaj wyprowadzenia i zależności dotyczą analizy obwodów prądu przemiennego w stanie ustalonym. Wszystkie sygnały są przebiegami sinusoidalnymi o jednakowej częstotliwości, mogą różnić się jedynie przesunięciem fazowym.
czytaj więcej …


Lipiec 19, 2018
Zasilacz do wzmacniaczy już opisany ...
Więcej …
Czerwiec 20, 2018
Moduł wykonawczy już opisany...
Więcej …
Więcej nowinek …

mirley.net
Polecane Strony